CREAM Invest

Living Beskydy

Living Beskydy je koncept, který začal nápadem podpořit turistiku a cyklistiku v Beskydech. Koncept, který se neustále rozvíjí. Jeho realizace začala ubytovací kapacitou v Tee Housu se širokou nabídkou služeb včetně wellness, bude pokračovat cyklopointem s restaurací a servisem kol v objektu Olympic, další desítky ubytovacích jednotek bude mít Tree House. Skupina CREAM má velkou výhodu v tom, že dokáže rychle rozhodnout a každý další nápad realizovat rychle. Jedinou bariérou jsou povolovací procesy. Living Beskydy je koncept, který má začátek, ale nemá konec. Jsme trpěliví. Je to projekt, který chceme rozvíjet dlouhodobě.

750 mil CZK

investováno

čistá příroda

v koexistenci s divokou zvěří

15 000 m²

rekreačních a ubytovacích ploch

hory a voda

k rekreaci a zážitkům

186

apartmánů

restaurace

kvalitní jídlo z místních surovin

wellness & spa

ve vysoké kvalitě

sportovní vyžití

nekonečné množství zážitků

veřejný prostor

zvelebování a čištění okolí

e-mobility

rozvoj nabíjecích stanic a FVE

Living Beskydy
je naší srdeční
aktivitou

V našich větších developerských projektech má podpora sportovních aktivit svoje pevné místo, prostřednictvím naší nadace podporujeme mladé sportovce. V Beskydech podporujeme bez rozdílu všechny generace, každého, kdo propadl cyklistickému sportu a horské turistice. Postupně tady rozvíjíme koncept, který nabídne pro firmy i jednotlivce hotelové ubytování uprostřed přírody, wellness. Zcela výjimečné budou programy pro cyklisty vedené olympionikem Jaroslavem Kulhavým.

„Beskydy jsou nádherné hory. Nejsou nijak vysoké, ale ostrá stoupání dají zabrat. Vůbec nemusíte jezdit do zahraničí, když se chcete něco naučit, ověřit si svoje schopnosti anebo si zkusit sáhnout na hranu, kam až to prostě dáte. Co je opravdu důležité – budete tu mít perfektní zázemí.“

Jaroslav Kulhavý česká legenda cross-country cyklistiky

MŮŽETE ZDE
POTKAT I JARDU
KULHAVÉHO

Cyklisté začínají Beskydy pozvolna objevovat. Tratí vysloveně pro cyklisty není mnoho, ty jsou zejména pro méně náročné. Hory ale nabízejí řadu možností, jak si kolo užít naplno. Pokud je neznáte, je dobré mít profesionální doprovod. Jaroslav Kulhavý , o kterém wikipedia píše, že je to jediný cross country cyklista na světě , který vyhrál ve své disciplíně vše, co se dalo, je tady doma. Můžete ho tady potkat, vyvolení s ním můžou do hor vyjet na pořádný trip.

TREE HOUSE, život s dotykem lesa

Atypický tvar objektu od architektonického studia CMCArchitects, 200 atypických ubytovacích jednotek, které mají minimálně jedno společné – pohled okny do lesa, který Tree House obklopuje. Taková je vize pro další rozšíření konceptu Living Beskydy. Navštěvníci tady najdou také restauraci a wellness, samozřejmostí bude i zázemí pro cyklisty.

OLYMPIC
ČELADNÁ

Olympic Pop Up je stejně tak novým cyklo-pointem, jako místem pro jógu, pilates, svatby…Restaurace je otevřená veřejnosti, také bar, ale dokáže se změnit jako celý Olympic Pop Up na komorní prostory pro uzavřenou společnost - třebaže projíždějící skupinka cyklistů o občerstvení nepřijde. Také okolí je upravené pro zábavu, sport i relax. Beach volleyballové hřiště, otevřené ohniště pro letní večery i romantické posezení u splavu. V sezóně tu cyklisté najdou pomoc v podobě technického ambulantního servisu.

TEE HOUSE
APARTMENTS
AND SPA

Koncept Living Beskydy má široký záběr - od ambulantního servisu na kola v Olympiku na straně jedné, po ubytování pro náročné v Tee Housu na straně druhé. Tee House je součástí resortu Golf Čeladná, tomu odpovídá nejvyšší standard ubytování s výhledy na Lysou horu, Smrk a Ondřejník. V budově hotelu od akademického architekta Víta Másla je k dispozici vyhřívaný bazén, sauny, vital bar a příjemná relaxační zóna.

TEE HOUSE.CZ

S RESPEKTEM
K PANENSKÉ
PŘÍRODĚ
BESKYD

Všechny naše projekty a stavby připravujeme s úctou a respektem k přírodě, která má v Moravských Beskydech neopakovatelné kouzlo. Citlivá architektura nerušivých staveb uprostřed přírody, technologie zaručující dlouhodobou udržitelnost. Jakýkoli zásah na rozvojovém území hor dlouho zvažujeme, hledáme optimální varianty, u kterých je šetrný přístup k přírodě na prvním místě.

Fotogalerie