CREAM Invest

INVESTUJEME DO ŽIVOTA

regenerace původních míst

S VIZÍ A RESPEKTEM

sledujeme současné trendy

v kvalitě bydlení a pracovního prostředí

tvoříme zajímavá místa

plná života a energie

pro smyslů plný čas

propojujeme světy

sport je naše DNA

milujeme přírodu

stavíme s citem a odpovědností

měníme brownfieldy v živá místa

shaping the future

shaping the future

Vítejte v našem světě,

kde se vize stávají realitou

Více než dvacet let investujeme do projektů, které pozitivně ovlivňují rozvoj lidské společnosti.
Vracíme do života brownfieldy, stavíme kvalitní byty, realizujeme dobré nápady jak podpořit volnočasové aktivity, v logistickém areálu propojujeme obchodní světy. Baví nás byznys, který je užitečný pro všechny.

Naše hodnoty

REAL ESTATE S DĚDICTVÍM

34 + FABRIKA

Realizujeme jeden z největších revitalizačních projektů v České republice, kde kombinujeme moderní budovy architekta Víta Másla s původní architekturou areálu Baťova Zlína. S novou polyfunkční budovou Fabrika propojíme například budovu 34. Ta se svými 65 000 m² původně sloužila jako centrální sklad obuvi, po rekonstrukci tu bude na 300 rezidenčních jednotek pro nájemní a studentské bydlení, rozsáhlé sportovní centrum s několika halami, také velké fitness centrum a wellness.

VEŘEJNÝ PROSTOR JE DŮLEŽITÝ

NOVÁ ENERGIE

Perter ulice Vavrečkova plánujeme oživit tak, aby navázal na obchodní plochy v okolních budovách. Sousedící novostavba FABRIKA ve třech propojených budovách s celkovou užitnou plochou 70 000 m² dá vzniknout místu, které nabídne jak moderní obchodní centrum se značkovými obchody, tak i kvalitní food court, ve věžích pak kancelářské plochy k pronájmu třídy A.

DÁVÁME BROWNFIELDŮM NOVOU DUŠI

BAŤŮV AREÁL

Dvacet let rozvíjíme industriální areál, který původně založil Tomáš Baťa. Genius loci je zde všudypřítomný. Areál, jenž v průběhu let 1948 až 2000 pouze chátral, jsme z velké části převzali a otevřeli veřejnosti. Od té doby ho společně s partnery - Zlínským krajem, statutárním městem Zlín a některými místními podnikateli - postupně revitalizujeme. Sídlí zde mnohé krajské instituce i úspěšné mezinárodní společnosti, působí tu místní firmy a organizace. Areál je dnes místem, které žije.

PŘÍRODA A SPORT JSOU SOUČÁSTÍ NAŠÍ DNA

LIVING BESKYDY

Sport a příroda neodmyslitelně patří k našim životům. Rozhodli jsme se proto investovat kapitál, čas a energii do rozvoje Beskyd, kde společně s našimi partnery připravujeme výstavbu volnočasových areálů v kvalitě srovnatelné s mezinárodní konkurencí. Beskydy jsou naše srdcovka, pokud přijedete, je velká šance, že nás tady potkáte. Možná i s olympionikem Jaroslavem Kulhavým, který je jedním z našich partnerů pro oblast rozvoje sportu a mládeže.

PROPOJUJEME SVĚTY

INTERPORT

Skupina CREAM má ve správě železniční překladový terminál INTERPORT. Ten je významný také svou strategickou polohou na východní hranici Slovenské republiky, nedaleko Košic, tedy na samotné hraně Schengenského prostoru. V současné době prochází rozsáhlou modernizací, která umožní překládat zboží z vlakových souprav v celkové délce tři čtvrtě kilometru. O jeho mezinárodním významu svědčí i skutečnost, že se na financování rekonstrukce bude podílet i Evropská unie.

5,2 MLD CZK

Investiční hodnota portfolia

600 000 m²

Velikost portfolia v m²

450 000 m²

Pipeline pro příštích pět let

Mezi základní hodnoty našeho fondu patří vytrvalost, odpovědné využití investičního potenciálu, společenská prospěšnost, pracovitost, efektivita a fair-play. Na těchto pilířích, které nám pomáhají budovat vztahy s investory, klienty a společností, stavíme naše podnikání.

VÍCE O INVETSIČNÍ FONDU

Instagram

Sledujte nás