CREAM Invest

Leadership

Jsme přesvědčeni, že nejlepší motivací pro práci není její dobré ocenění, ale také pocit osobního úspěchu. Proto jsou nezbytné dosažitelné cíle. Propojujeme každého, pro koho je i samotná profese motivací a dokáže s ostatními efektivně spolupracovat. Věříme, že pokud Vás práce baví, má i dobrý výsledek.

Management

„Každý člen vedení společnosti je výrazná individualita, svými profesemi i schopnostmi, které se navzájem doplňují, tvoříme silný tým. Nemáme důvod soupeřit. Spojuje nás společný cíl, kterým je úspěch ve všem, do čeho se jako skupina CREAM pustíme.“

Petr Tankó, majoritní vlastník skupiny CREAM

Petr Svatoš

předseda představenstva CREAM SICAV, a.s. partner

Roman Švec

CEO CREAM Consulting, s.r.o. člen představenstva CREAM SICAV, a.s. partner

Martin Jarolím

CEO CREAM Investments, a.s. člen představenstva CREAM SICAV, a.s. partner

Aleš Plachý

CEO CREAM Real Estate, s.r.o.

Štefan Korán

CEO INTERPORT SERVIS, s.r.o.

Luboš Fronk

Business Development Director INTERPORT SERVIS, s.r.o.

Experts & Professionals

Portfolio naší skupiny zasahuje do řady oblastí života společnosti, kde našimi aktivitami chceme tvořit výraznou, pozitivní a užitečnou stopu. Kromě našich zaměstnanců nám v tom napomáhají zkušení profesionálové.

Ivo Mravinac

Tiskový mluvčí skupiny CREAM. Bývalý rozhlasový a televizní moderátor, který se dlouhodobě věnuje práci s médii.

ak. arch. Vít Máslo

Partner studia CMC Architects patří k nejznámějším českým architektům. Všechny důležité projekty skupiny CREAM nesou jeho rukopis.

Jaroslav Kulhavý

Český cross country cyklista, několikanásobný vítěz všech světových soutěží včetně olympiády v Londýně. Je spoluautorem našeho konceptu Living Beskydy.

Naše story

Základ byznysových aktivit dnešní skupiny CREAM patří k době, kdy v tehdejším Československu skončil totalitní režim a objevil se prostor pro svobodné podnikání. První roky definují zejména úspěchy v realitním byznysu, který se masivně rozrostl hlavně po roce 2000, kdy se k podnikateli Petrovi Tankó, zakladateli společnosti, postupně připojily další výrazné osobnosti.

Petr Tankó

Petr Tankó

většinový akcionář skupiny CREAM

„Za ty roky jsme urazili pořádný kus cesty. Nejenom Zlín se nám mění pod rukama, to je bezvadný pocit. Byznys bývá tvrdá a náročná hra, ale když vidím výsledek, vím, že to za to stojí.“

Kariéra

Naše skupina se rychle rozvíjí, proto rádi přivítáme nové kolegy z různých profesí, které jsou potřebné ve všech oblastech našeho podnikání. Každá příležitost se může stát úspěšným projektem, v každé profesi lze vyniknout. Podporujeme cílevědomost a vytrvalost. Věříme, že dobrých výsledků může dosáhnout jen ten, koho jeho profese a práce těší. 


kariera@creamgroup.cz