CREAM Invest

Kariéra

Naše skupina se rychle rozvíjí, proto rádi přivítáme nové kolegy z různých profesí, které jsou potřebné ve všech oblastech našeho podnikání. Každá příležitost se může stát úspěšným projektem, v každé profesi lze vyniknout. Podporujeme cílevědomost a vytrvalost. Věříme, že dobrých výsledků může dosáhnout jen ten, koho jeho profese a práce těší

Coffee & tea

bonus

Příspěvek

na stravování

Vzdělávání

školení a workshopy

Teambuilding

a firemní akce

Parkování v areálu

zdarma

Sport karta

VitaSanaClub

Bonus karta

předplatné

Poolová auta

pro soukromé využití

Sick days

2 dnyJsme hrdí na náš tým,
který je tvořen
dlouholetými profesionály
ve svých oborech

tvoříme nová pracovní místa hledáme chytré a pracovité lidi architekti designéři facility management údržba a manuální profese marketingoví specialisté IT inženýři účetní ekonomové a finanční odborníci právníci kreativní ideamejkři specialisté v dopravě a logistice obchodníci realitní makléři asistenti a konzultanti projektoví manažeři nadační spolupracovníci a experti

“Jako každá firma stojíme na silných a odpovědných profesionálech. Víme ale, že takovým si nikdo nerodí. Rádi proto mezi sebe přivítáme každého, kdo má energii a ve své profesi chce něčeho dosáhnout.”

Petr Tankó

Seznam pracovních nabídek

Název pozice Oddělení Lokalita
Project Manager Investments Zlín
Účetní Consulting Zlín
Facility manager Real Estate Zlín

Nenašli jste pracovní pozici, která by vás zaujala? Pošlete nám CV a my se Vám ozveme zpět.

Zašlete váš životopis

CHCETE SE
PODÍLET NA NOVÝCH
DEVELOPERSKÝCH
PROJEKTECH?

Každý náš projekt je něčím osobitý, výjimečný. Je jedno, jestli je to stavba na zelené louce, anebo revitalizace památkově chráněného objektu , který se naší prací probudí do současného světa. Rutina u nás nemá příliš prostoru. Chcete u toho být?

JSTE SCHOPNÍ
OBCHODNÍCI?
BAVÍ VÁS
STARAT SE
O KLIENTY?

Před více než deseti lety jsme se rozhodli pro klíčový byznys, který definují pronájmy nikoli prodeje nemovitostí. Co dnes začíná být trendem, v tom máme letité zkušenosti. Rádi je předáváme těm, kteří jsou schopni je dále rozvíjet.

JSTE PRACOVITÍ
A MÁTE TAH
NA BRANKU?

Jako skupina máme široký záběr, je tak velmi pravděpodobné, že přesně to, co vás zajímá a čemu se chcete dál ve své profesi věnovat, u nás najdete. Rádi dáváme šanci a prostor všem, kteří sobě i nám chtějí dokázat, že rozhodnutí s námi pracovat bylo dobrou volbou. Víme, že expertem se člověk nerodí, ale stává.

BAVÍ VÁS LOGISTIKA
A ROZVOJ DOPRAVY
VE SVĚTOVÉM
MĚŘÍTKU?

Překladový kontejnerový terminál, který provozujeme na hranici Schengenského prostoru, nás spojuje s obrovským kusem světa. Je to pro nás příležitost spojená s velkou odpovědností. Ceníme si těch, kteří znají význam rozsáhlého překladiště na slovenské hranici s Ukrajinou a svojí prací to umí dokázat.

CHCETE INVESTOVAT
SVOU ENERGII DO
POMOCI MLÁDEŽI,
NEBO VEŘEJNÉHO
PROSTORU?

Naše nadace se zaměřuje na pomoc mladým sportovcům, dlouhodobě spolupracujeme také s organizací zajišťující podporu lidem s poruchou autistického spektra. Nově se intenzivně věnujeme smysluplnému využití veřejného prostoru. Dobrých nápadů není nikdy dost, umíme to ocenit.

ZE ŽIVOTA CREAMU